Swobodny jeździec

Wszystkich, którzy chcą zasmakować przygody zapraszamy na rajdy konne. Przemierzamy na końskim grzbiecie leśne dukty, przeprawiamy się przez rzeki, podziwiając przy tym malownicze krajobrazy i obserwując zwierzęta. Co dzień nowa trasa, nowe wyzwanie. Każdy poranek jest zaproszeniem dla nowych wrażeń.
Świat z grzbietu konia jest dużo piękniejszy i ciekawszy. Docieramy tam, gdzie trudno dotrzeć pieszo, samochodem czy rowerem.
Osobom pragnącym doskonalić swoje jeździeckie umiejętności oferujemy obozy stacjonarne z doświadczoną kadrą instruktorów oraz sportowymi końmi. Z pewnością po takim pobycie każdy jeździec będzie zadowolony z nowo nabytego doświadczenia.
Zaprzyjaźnij się z naturą. Przygotuj się do wyprawy!

Gdzie i kiedy

Łódzki Szlak Konny ma 2100 kilometrów składa się z dwóch pętli oplatających aglomerację łódzką oraz całe województwo. Jest najdłuższym szlakiem konnym w Europie. Na trasie jest 200 ośrodków jeździeckich, 21 punktów postojowych, liczne zabytki i ośrodki rekreacyjne. Zostały wyposażone we wszystko to, co niezbędne jeźdźcom i koniom w czasie postoju i odpoczynku, m.in. wiaty, koniowiązy i miejsca popasu oraz zagrody i wybieg dla koni. W wybranych atrakcjach turystycznych m.in. w Muzeum w Nieborowie, Opactwie Cysterskim w Sulejowie czy Pałacu w Walewicach dostępne są elektroniczne przewodniki w języku polskim i angielskim. Łódzki szlak konny jest dostępny przez cały rok.
LodzkiSzlakKonny_mapa
Informacje

2011 © by Go Nature